Danas kreće isplata specijalnog bonusa

Zaposleni u kompaniji NIS a.d. Novi Sad danas dobijaju specijalni jednokratni bonus, što je ruzultat pregovora predstavnika Sindikata i Poslodavca u kompaniji, koji su se vodili u prethodnom periodu na osnovu upućenog zahteva Sindikata ka Poslodavcu.

Takođe, dogovreno je da se ukupan fond zarada za 2024. godinu poveća za 10%, dok će način raspodele budžetirane zarade biti dogovoren tokom marta meseca. U prvom kvartalu naredne godine biće nastavljeni pregovori po pitanju isplate dodatnog jednokratnog bonusa.

Deo bonusa biće ukuljučen u osnovnu zaradu od 1. jula 2024. godine, odnosno, deo proizvodnog bonusa, i biće deo posebnih pregovora kada se dođe do revizija zarada.

Sindikat Rafinerije nafte Pančevo će blagovremeno obavestiti članstvo o svim daljim rezultatima dogovora u vezi sa primanjima i osnovnom zaradom.